Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Będzin. Perforacja blach Będzin

Firma SITONO powstała ponad pół wieku temu. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wykształcenie konkretnych wzorców, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Po takim czasie, możemy śmiało powiedzieć o sobie, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie perforowania blach. Znaleźć można nas także w Będzinie. Odpowiadamy wymaganiom zarówno klientów indywidualnych jak i większych przedsiębiorstw. Współcześnie coraz więcej mówi się o wykorzystywaniu blach perforowanych w budownictwie.

Blachy tego typu znajdują zastosowanie także w przemyśle rolniczym czy nawet spożywczym. Głównym założeniem naszej marki jest przede wszystkim gwarancja najlepszej ceny przy najwyższej jakości. Jako firma otwarta na potrzeby klientów nie boimy się stawianych nam wyzwań. Pomagają nam w tym nowoczesne maszyny i materiały z najwyższej półki, z których powstają nasze blachy. Możemy tu wyróżnić na przykład stal nierdzewną, żaroodporną, kwasoodporną, miedź, tworzywa sztuczne czy aluminium. Ostatni z nich cieszy się z dnia na dzień coraz większą popularnością, dlatego zachęcamy do wykorzystania go we własnym wnętrzu.

Nasze produkty tworzymy w standardowych rozmiarach, czyli 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000. Jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować blachy do zamówienia dla konkretnego klienta zarówno indywidualnego jak i grupowego. Oprócz podanych wyżej wymiarów warto zwrócić także uwagę na grubość wybieranych blach. Najważniejszymi elementami jakimi kierujemy się w naszej pracy naturalnie oprócz zadowolenia ze strony klientów jest na pewno połączenie tradycji ze współczesnością. Chcemy wyjść naprzód potrzebom, gwarantując, że znamy się na tym co robimy. Zmiana wystroju firmy lub domu? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i w sposób profesjonalny doradzimy najlepsze rozwiązanie.