Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Gorzów Wielkopolski. Perforacja blach Gorzów Wielkopolski

Na rynku blach perforowanych jesteśmy aktywni już od pół wieku. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasze blachy wyróżniają się jakością i wzornictwem. W ostatnich latach blacha perforowana przeżywa swoisty renesans. Dziś nie jest już tylko materiałem kojarzonym z przemysłem, rolnictwem czy budownictwem, ale również, i to w coraz większym stopniu, z aranżacją wnętrz.

Nasze blachy znajdziecie Państwo w całym kraju. Cieszymy się zaufaniem klientów z różnych regionów, także z Gorzowa Wielkopolskiego.

Blacha perforowana Gorzów Wielkopolski to produkt najwyższej jakości, który dzięki swojej uniwersalności nadaje się do zarówno do wystroju wnętrz prywatnych, jak i firmowych.

Blachy perforowane są dziś elementem mebli, tworzą obudowy, produkuje się z nich wiele drobnych elementów architektonicznych, które z powodzeniem odmienią styl każdego pomieszczenia – nadadzą mu indywidualnego i zarazem modnego charakteru.

Perforacja blach Gorzów to usługi wykonywane z najwyższą starannością, zgodnie z normami europejskimi. Do Państwa rąk trafia produkt solidny i estetyczny. Tajemnicą sukcesu w produkcji blach perforowanych jest przede wszystkim materiał, z którego są wykonane.

Oprócz najpopularniejszej – stali (nierdzewnej, żaroodpornej, kwasoodpornej) proponujemy naszym Klientom również miedź, brąz, aluminium i inne materiały, które nadają się do perforowania.

Wzornictwo to kolejny atut naszej oferty – możecie Państwo zamówić blachy z otworami okrągłymi, kwadratowymi, prostokątnymi, trójkątnymi, owalnymi, a także różnego rodzaju motywy w dowolnych układach – nie tylko prostym, ale również mijanym.

Nie jesteś pewien jaki model i wzór blachy wybrać? Skonsultuj swoje pomysły z nami. Czekamy na kontakt!