Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Jelenia Góra. Perforacja blach Jelenia Góra

Poszukujesz uniwersalnych i efektownych rozwiązań, aby wnętrze, w którym żyjesz lub pracujesz nabrało nowego wymiaru? Nie jesteś pewien na jakie materiały i techniki się zdecydować? Nasza firma przychodzi z odpowiedzią: blachy perforowane! W branży działamy już od ponad pół wieku. Łączymy doświadczenie i wypracowane przez lata techniki z rozwiązaniami nowoczesnymi i innowacyjnymi. Dzięki temu blachy naszej produkcji znajdują nabywców w całym kraju.

Są nie tylko trwałe, ale również eleganckie, giętkie i plastyczne, dzięki czemu można im nadawać różne kształty, co jest szczególnie cenione przede wszystkim w nowoczesnym wzornictwie. Wykonujemy blachy z otworami: okrągłymi, prostokątnymi, trójkątnymi i owalnymi. Nie ograniczamy się jednak tylko do standardowych rozwiązań. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Zarówno od klientów indywidualnych jak i firm. Blacha perforowana Jelenia Góra to kompleksowy katalog usług, do którego należy włączyć produkcję i doradztwo w zakresie wyboru blach. Zapewniamy możliwość realizacji różnych projektów, z wielu materiałów. Obecnie największą popularnością cieszą się blachy wykonane ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej czy kwasoodpornej) ale również blachy z bardziej szlachetnych metali, takich jak miedź czy brąz.

Jako element wyposażenia wnętrz przoduje natomiast aluminium. Blachy różnej grubości i w wielu rozmiarach – to nasza specjalność. Proponujemy wymiary standardowe takie jak: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm i o grubości aż do 6mm. Podobnie – proponujemy różnorodne wzory – m.in. otwory okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, ale również inne kształty, w układach prostych i mijanych. Kompleksowość, różnorodność i najwyższa jakość zgodna z normami europejskimi to kluczowe cechy naszej oferty. Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!