Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Gniezno. Perforacja blach Gniezno

Blachy perforowane są nie tylko niezwykle trwałe, ale także z każdym dniem zyskują na popularności. Powodem tego jest zapewne estetyczny wygląd i plastyczność, która umożliwia ich indywidualne dopasowanie. W naszej ofercie zapewniamy blachy perforowane najwyższej jakości. Na rynku krajowym działamy już od 60 lat. Łączymy tradycję z nowoczesnością, a doświadczenie z nowymi technologiami. Jesteśmy otwarci na Klientów, dla których przygotowaliśmy katalog, w którym oferujemy wiele podstawowych wymiarów blach i ich grubość (nawet do 6 mm!).

Blachy perforowane Gniezno to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby wnieść do swojego mieszkania lub biura trochę świeżości. Jesteśmy w stanie stworzyć coś naprawdę unikatowego zgodnie z zaleceniami Klienta. Dzięki plastyczności materiału jakim są blachy perforowane możemy wykorzystać je jako obudowy (np. grzejnika), balustrady czy mniejsze elementy mebli. Proponujemy także nacięcia wszelkiego rodzaju, od kształtów owalnych, okrągłych, prostokątnych, kwadratowych czy trójkątnych po motywy łączone, ale z zachowaniem odpowiednich marginesów. Gwarantujemy, że działamy zgodnie z normami europejskimi, dbając o każdy szczegół w trakcie realizacji zlecenia.

Blachy perforowane w Gnieźnie to przykładowo blacha miedziana, stalowa czy jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie aluminiowa oraz każdy inny materiał, który nadaje się do perforacji. Chcemy wyjść naprzód potrzebom Klientów, gwarantując, że znamy się na tym co robimy. Zmiana wystroju firmy lub domu? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i w sposób profesjonalny doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Blachy perforowane Gniezno