Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Toruń. Perforacja blach Toruń

Efektowna i wielofunkcyjna – blacha perforowana – to doskonały materiał nadający się do wielu celów, nie tylko w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie, ale również w branży wyposażenia wnętrz. Dziś zdecydowanie przeżywa swoją „drugą młodość”.

Jako producent blach perforowanych, dysponujący kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, możemy jak mało kto poświadczyć – nowoczesne blachy perforowane to odpowiedź na wiele potrzeb klientów z różnych branż, wśród których designerzy stanowią coraz bardziej liczącą się grupę.

Świadczy o tym coraz większe zainteresowanie eleganckimi blachami: miedzianymi, z brązu czy aluminium, a także innych materiałów, które nadają się do perforacji. Blachy tego rodzaju nadają się do każdego wnętrza, zarówno prywatnego, jak i np. firmowego.

Są nie tylko estetyczne, ale również trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, przy tym plastyczne, dzięki czemu można je kształtować na różne sposoby – zgodne z pomysłami i oczekiwaniami Klientów.

Od ponad pół wieku sukcesywnie budujemy pozycję naszej firmy na krajowym rynku. Przyjmujemy zlecenia również z Torunia i okolic.

Blacha perforowana Toruń to produkt najwyższej jakości, o różnych parametrach – począwszy od grubości (do 6 mm) i wymiarów (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) do wykonywanych na specjalne zamówienie.

Perforacja blach Toruń – decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz zawsze liczyć na fachowe doradztwo i jakość produktu zgodną z najlepszymi normami europejskimi. Dajemy Ci wiele możliwości – również jeśli chodzi o same wzory perforacyjne.

Klienci mogą wybierać wśród najpopularniejszych motywów (otwory okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne oraz trójkątne) ale możliwe jest także wykonanie skomplikowanych układów wzorów, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi.

Kompleksowość oferty i elastyczne dostosowywanie jej warunków do oczekiwań każdego Klienta to wyznacznik naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i instytucje.

Blachy Perforowane Toruń