Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Bielsko-Biała. Perforacja blach Bielsko-Biała

Blachy perforowane zdobywają nowe rynki. Do przemysłu, rolnictwa i budownictwa w ostatnim czasie doszła nowa branża – wyposażenie wnętrz.

Blachy są materiałem uniwersalnym – produkuje się z nich już nie tylko części do różnego rodzaju maszyn, filtry ochronne, sita, ale również m.in. meble, różnego rodzaju obudowy, balustrady, poręcze i inne przedmioty, dzięki którym można odmienić wystrój każdego pomieszczenia.

Jako producent z kilkudziesięcioletnim stażem wiemy o blachach perforowanych naprawdę wiele – nie tylko z jakich materiałów je wykonywać, by były trwałe i jednocześnie eleganckie, ale również jaki nadać im kształt, aby były modne.

A’ propos trendów – bazując na naszym bogatym doświadczeniu, trzymamy jednocześnie rękę na pulsie – dlatego nasze blachy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, potwierdzoną licznymi certyfikatami, ale również wzornictwem.

Wykonujemy blachy perforowane z otworami w najpopularniejszych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym, jak i skomplikowane motywy (krzyżykowe i inne). Każdy klient może również zamówić blachy z nietypowymi, spersonalizowanymi wzorami.

Od lat pracujemy na zaufanie naszych klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju.

Blacha perforowana Bielsko-Biała może być wykonana z różnych materiałów. Najczęściej są to: stal (nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) aluminium, brąz i miedź.

Perforacja blach Bielsko-Biała – w ramach tego rodzaju usług oferujemy wykonanie blach o różnej grubości (nawet do 6 mm) i w różnych wymiarach – nie tylko najpopularniejszych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm).

Chcesz zmienić coś w aranżacji salonu, korytarza, a może biur w Twojej firmie? Postaw na uniwersalną i łatwą w codziennej eksploatacji blachę perforowaną!

 Blachy Perforowane Bielsko-Biała. Perforacja blach Bielsko-Biała