Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Rzeszów. Perforacja blach Rzeszów

Nowoczesna, nie tylko pod względem wizualnym, ale również użytkowym – blacha perforowana – to materiał coraz częściej stosowany w wystroju wnętrz. To zaledwie jedna z jej „ról”. Od lat sprawdza się w różnych branżach – przemyśle, przetwórstwie, rolnictwie i w budownictwie.

Jesteśmy producentem blach perforowanych już od ponad pół wieku. Efektywnie łączymy doświadczenie i wypracowane przez lata techniki z rozwiązaniami nowoczesnymi i innowacyjnymi. Dzięki temu blachy naszej produkcji znajdują nabywców w całym kraju.

Perforacja blach Rzeszów – gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, zgodnym z europejskimi normami.

Wykonujemy blachy perforowane z różnych materiałów – od najpopularniejszej stali po blachy z brązu, aluminium i miedzi. Blachy mogą mieć różny wymiar. Najczęściej wybierane to: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm, ale mogą być też inne – każdorazowo dopasowane do projektu przedstawionego przez Klienta.

Blacha perforowana Rzeszów jest produktem nadającym się do różnych wnętrz – od domów prywatnych, przez firmy, po budynki użyteczności publicznej. Skąd ta popularność?

Wynika ona bezpośrednio z samych cech blach perforowanych – są wygodne w użytkowaniu, trwałe, elastyczne – można je kształtować na różne sposoby, dlatego w dzisiejszym wzornictwie króluje blacha perforowana we wszystkich możliwych odmianach – w salonach, kuchniach, łazienkach, holach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach.

Obudowy z blachy perforowanej zmienią „zwykłą” wannę czy kaloryfer w ciekawy, designerski element aranżacji. Dodajmy do tego różne źródła światła – a efekt może się okazać naprawdę wyjątkowy!

Nasza oferta to nie tylko produkcja blach, ale również profesjonalne doradztwo.

Możesz wybierać spośród wielu wzorów perforacji – od nacięć owalnych, okrągłych, kwadratowych czy trójkątnych, po motywy łączone i wykonane w różnych układach – prostym i mijanym.

Różnorodność i kompleksowość oferty – na to stawiamy. Postaw i Ty!

Blachy Perforowane Rzeszów