Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Nysa. Perforacja blach Nysa

Tradycja i nowoczesność – w przypadku naszej firmy te pojęcia nie są jedynie sloganem reklamowym, a cechami, z którymi identyfikujemy się każdego dnia naszej pracy. Od kilkudziesięciu lat działamy na rynku producentów blach perforowanych. Z powodzeniem rozwijamy działalność, a dzięki zaufaniu Klientów, możemy oferować nasze produkty na terenie całego kraju, także w Twoim mieście! Naszym celem nie jest podążanie za nowymi trendami, naszym celem jest kreowanie tych trendów i ustanawianie nowej mody przy wykorzystywaniu perforowanych blach w nowoczesnym wzornictwie. Jest to o tyle ważne, iż materiał ten jest niesamowicie trwały, ale również elegancki, giętki i plastyczny, dzięki czemu można mu nadać różne kształty o jakich tylko można zamarzyć.

Blachy perforowane w Nysie wyróżniają się swoją uniwersalnością, dzięki której zyskały i nadal zyskują tak dużą popularność. Nasze produkty możemy polecić zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Korzystając z bogatego doświadczenia i zarazem innowacyjnych technik oraz materiałów, możemy zaproponować blachy najwyższej jakości. Blachy perforowane sprawdzą się w takich rolach jak sito kombajnowe, meble, balustrady lub filtry ochrone, które dodadzą magii do każdego pomieszczenia. Blachy różnej grubości i w wielu rozmiarach – to nasza specjalność.

Realizujemy zarówno małe zlecenia dla osób indywidualnych, jak i większe dla firm instytucjonalnych. Działamy w wielu miastach i gwarantujemy zarówno produkty standardowe obecne na stałe w naszej ofercie, ale otwieramy się także na konkretne pomysły klientów. W końcu nasz Klient – nasz Pan! Zapraszamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną kadrą pracowników.

Blachy perforowane Nysa