Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Suwałki. Perforacja blach Suwałki

Skąd pewność, że o blachach perforowanych wiemy praktycznie wszystko? Kilkadziesiąt lat doświadczenia to spory kapitał wiedzy na temat produktu, między innymi jego właściwości i możliwości, a co za tym idzie – gwarancja ukazania najlepszych cech danego materiału, czyli w tym przypadku – blach perforowanych. Blachy perforowane naszej produkcji mogą być bardziej lub mniej typowe. Wykonujemy je ze stali, aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów.

Są to blachy w wymiarach standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie Klientów, a także o różnej grubości (nawet do 6 mm). Blachy perforowane z dnia na dzień zdobywają nowe rynki. Do przemysłu, rolnictwa i budownictwa w ostatnim czasie doszła nowa branża – aranżacja wnętrz.

Wiemy, że blachy perforowane to niezwykle plastyczny materiał, który sprawi, że każde pomieszczenie nabierze dużo więcej elegancji i nowoczesności. W kwestii trendów trzymamy jednak rękę na pulsie – dlatego nasze blachy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, potwierdzoną licznymi certyfikatami, ale również wzornictwem. Wykonujemy blachy perforowane z otworami w najpopularniejszych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym oraz o skomplikowanych motywach (krzyżykowych i innych). Każdy Klient może również zamówić blachy z nietypowymi, spersonalizowanymi wzorami. Blacha perforowana Suwałki może być wykonana ze standardowych materiałów, takich jak: stal (nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) aluminium, brąz i miedź.

Od lat pracujemy na zaufanie klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju. Chcesz zmienić coś w aranżacji salonu, korytarza, a może biur w Twojej firmie? Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy jaki konkretnie model i wzór blachy wybrać.

Blachy perforowane Suwałki