Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Białystok. Perforacja blach Białystok

Blachy perforowane to jeden z popularniejszych materiałów w branży wystroju wnętrz. Dzięki temu przeżywają obecnie „drugą młodość”. O ile kilkadziesiąt lat temu kojarzone były przede wszystkim z przemysłem, budownictwem i rolnictwem, o tyle teraz coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych wnętrzach – w domach, w firmach czy w budynkach użyteczności publicznej.

Tę swego rodzaju ewolucję blach perforowanych jako materiału w coraz większym stopniu wielofunkcyjnego, obserwujemy od ponad pół wieku. Nasza firma z powodzeniem produkuje blachy tego rodzaju – z różnych materiałów. Do najpopularniejszych – blach ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) dochodzą dziś wyróżniające się eleganckim designem blachy z miedzi, brązu, aluminium i materiałów syntetycznych.

Kilkadziesiąt lat doświadczeń i jednocześnie stałe inwestowanie w najnowsze maszyny i technologie pozwala nam utrzymać pozycję wiodącego producenta blach perforowanych w kraju. Działamy w różnych regionach – m.in. na Podlasiu.

Perforacja blach Białystok w naszym wykonaniu to połączenie precyzji, jakości i indywidualności w realizacji każdego projektu.

Bez problemu wykonamy blachy w różnych rozmiarach (oprócz najpopularniejszych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) również w każdym innym, według życzenia Klienta. Podobnie – produkujemy blachy różnej grubości (do 6 mm).

Blacha perforowana Białystok jest zarazem trwała, odporna na działanie czynników zewnętrznych, jak i elastyczna, na tyle, że pozwala kształtować się na różne sposoby.

Z blach perforowanych można wykonywać nowoczesne meble, obudowy (np. kaloryfera), różnego rodzaju ścianki, poręcze czy balustrady i wiele innych elementów wystroju wnętrz.

Z powodzeniem odmienią każde pomieszczenie – zarówno firmowe (sale konferencyjne, hole itp.) i prywatne (blachy świetnie prezentują się w korytarzach, salonach czy w łazienkach).

Blachy nie byłyby tak atrakcyjne pod względem wizualnym, gdyby nie różnego rodzaju wzory – wykonujemy perforacje w kształcie prostokątnym, kwadratowym, owalnym czy okrągłym, ale również skomplikowane motywy w określonych układach – prostym i mijanym.

Kompleksowość, różnorodność i najwyższa jakość zgodna z normami europejskimi to kluczowe cechy naszej oferty.

Blachy Perforowane Białystok