Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Włocławek. Perforacja blach Włocławek

Blachy perforowane są jednym z najważniejszych produktów naszej firmy, aktywnej na tym rynku już od ponad pół wieku. Z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Działamy zgodnie z najlepszymi normami europejskimi.

Cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Perforacja blach Włocławek to usługi kompleksowe – po pierwsze doradztwo, po drugie – realizacja projektu, nie tylko standardowego. Przyjmujemy zlecenia na blachy nietypowe – np. jeśli chodzi o wymiar czy grubość.

Wykonujemy blachy ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów.

Blacha perforowana Włocławek jest materiałem, z którego z powodzeniem można wykonać różne elementy wyposażenia wnętrz – meble, osłony, zabudowy, poręcze, ścianki, półki itp. Kluczem do estetycznego sukcesu są wzory perforacyjne.

Wykonujemy zarówno popularne wycięcia – okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, jak również nietypowe motywy, w układach prostym i mijanym. Stosowana przez nas technologia pozwala zachować różne marginesy, dzięki czemu możemy realizować skomplikowane projekty plastyczne.

Nasze blachy perforowane zdobią zarówno salony, łazienki, kuchnie, jak również hole, biura, sale konferencyjne i korytarze.

Szeroka gama zastosowań, trwałość, odporność na uszkodzenia i walory estetyczne – to wszystko przemawia na korzyść blach perforowanych, które z pewnością będą się nadal cieszyły dużym zainteresowaniem designerów i użytkowników.

Blachy Perforowane Włocławek. Perforacja blach Włocławek