Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Olsztyn. Perforacja blach Olsztyn

Ponad pół wieku doświadczeń pozwala nam, jako producentowi blach perforowanych, stwierdzić, że wiemy o tym materiale i jego możliwościach naprawdę wiele. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wypracowanych i sprawdzonych wzorcach, wprowadzamy sukcesywnie nowe technologie i materiały.

Nasze produkty cieszą się dobrą opinią klientów z całego kraju. Działamy w wielu regionach, stale rozwijając sieć dystrybucji.

Naszym celem jest dostarczanie produktów jak najwyższej jakości.

Blacha perforowana Olsztyn – w naszym wydaniu – to produkt spełniający wszystkie europejskie normy. Zapewniamy dostęp do całego wachlarza możliwości – począwszy od materiałów, z których produkujemy nasze blachy, po niebanalne, wykonywane również na specjalne zamówienia wzornictwo.

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć również na fachowe doradztwo. Jeśli interesuje Was większy albo bardziej skomplikowany projekt – na pewno będziemy w stanie wykonać go w najlepszy możliwy sposób.

Perforacja blach Olsztyn to pełny zakres usług związany z produkcją materiału nadającego się do wielu celów. W ostatnich latach szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się blachy perforowane jako element aranżacji przestrzennej.

Blachy perforowane nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i prywatnych i publicznych.

Blacha jest materiałem wytrzymałym, odpornym na zniszczenia, a przy tym elastycznym i dającym się łatwo kształtować – meble wykonane z jej udziałem są nowoczesne i praktyczne, podobnie inne elementy wystroju wnętrz – balustrady, poręcze, obudowy itp.

Proponujemy Państwu blachy perforowane wykonane z różnych materiałów – stali, miedzi, aluminium, brązu i innych, które nadają się do perforacji.

Same perforacje to również atut naszego systemu produkcji – wykonujemy wszelkiego rodzaju nacięcia – w kształcie okrągłym, prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się kombinacje wzorów w różnych układach – prostym i mijanym.

Blachy perforowane stwarzają wiele możliwości, dlatego można zakładać, że ich „designerska” popularność będzie w kolejnych latach rosnąć.

Blachy Perforowane Olsztyn. Perforacja blach Olsztyn