Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Gliwice. Perforacja blach Gliwice

O blachach perforowanych wiemy prawdopodobnie wszystko. Skąd ta pewność? Kilkadziesiąt lat doświadczeń to spory kapitał wiedzy na temat produktu – jego właściwości i możliwości, a co za tym idzie – umiejętność optymalizacji najlepszych cech danego materiału – w tym przypadku – blach perforowanych.

Blachy tego rodzaju funkcjonują w wielu branżach od wielu lat – do funkcji dość typowych (w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie) doszły kolejne – blachy perforowane okazują się też świetnym elementem nowoczesnego wystroju wnętrz.

W dużym stopniu odzwierciedlają to, co szczególnie cenimy w XXI w. – wielofunkcyjność, prostotę i trwałość.

Blachy perforowane naszej produkcji mogą być bardziej lub mniej typowe. Wykonujemy blachy ze stali, z aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów. Są to blachy w wymiarach standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie Klientów. Blachy mają różną grubość (nawet do 6 mm).

Jakie wzory mają nasze blachy? Bazują na najpopularniejszych motywach, czyli otworach w kształcie kół, kwadratów, prostokątów czy trójkątów, ale są to także bardziej skomplikowane motywy, dodatkowo w różnych układach – prostym i mijanym.

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Stawiamy na kompleksowość i różnorodność, dlatego swoje produkty oferujemy Klientom z całego kraju.

Blacha perforowana Gliwice to produkt najwyższej jakości, niezależnie od tego czy sprzedajemy blachy typowe, czy na specjalne zamówienie.

Tajemnicą sukcesu jest technologia przez nas stosowana – perforacja blach Gliwice wykonywana jest zawsze z zachowaniem najlepszych, europejskich norm.

Chcesz odświeżyć wystrój salonu? A może chciałbyś, żeby hall w Twojej firmie był naprawdę wyjątkowy? Postaw na prostotę i nowoczesność – blachy perforowane odmienią każdą przestrzeń!

 Blachy Perforowane Gliwice. Perforacja blach Gliwice