Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Zabrze. Perforacja blach Zabrze

Od ponad pół wieku specjalizujemy się w produkcji blach perforowanych – materiału, który w ostatnim czasie zdobywa sobie coraz większą popularność. Jego główny atut to wielofunkcyjność, dlatego z powodzeniem korzystają z niego różne gałęzie: przemysłu, rolnictwa, budownictwa i branża wyposażenia wnętrz.

Z tą ostatnią wiąże się swoisty renesans blach perforowanych – dziś jednego z najpopularniejszych materiałów we wzornictwie przemysłowym.

Blachy perforowane są eleganckie, trwałe i plastyczne – łatwo poddają się różnym zabiegom – stąd też ich uniwersalność.

Jako producent blach perforowanych z kilkudziesięcioletnim stażem rynkowym stawiamy na dobrą tradycję, nie unikamy jednak również nowoczesnych, a nawet innowacyjnych rozwiązań.

Takie podejście przyczyniło się do naszego sukcesu – zaufania klientów z całego kraju.

W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje produkcja blach – w tym perforacja blach Zabrze.

Blachy naszej produkcji wyróżniają się wysoką (potwierdzoną licznymi certyfikatami) jakością i różnorodnością.

Blacha perforowana Zabrze sprawdzi się idealnie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biurowej – czy szerzej – firmowej i publicznej.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z blachy perforowanej, a także inne elementy wystroju wnętrz – np. różnego rodzaju obudowy, balustrady, poręcze, ścianki.

Zapewniamy kompleksową i jednocześnie zindywidualizowaną obsługę, co oznacza możliwość zamówienia blach typowych (np. w popularnych rozmiarach – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) ale również w wymiarach specjalnych, podobnie – różnej grubości i z różnymi wzorami.

Wykonujemy blachy ze stali, z aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów nadających się do perforacji.

Nasze blachy są różnorodne nie tylko pod względem materiałowym, wyróżniają się także atrakcyjnym wzornictwem.

Proponujemy blachy z otworami okrągłymi, owalnymi, kwadratowymi, prostokątnymi i trójkątnymi oraz układy wzorów i bardziej skomplikowane motywy.

Blachy Perforowane Zabrze. Perforacja blach Zabrze