Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Katowice. Perforacja blach Katowice

Branża, w której działamy od ponad pół wieku, w ostatnich latach rozwija się szczególnie dynamicznie. Nowe technologie to nie wszystko. Wpływ na coraz większe obroty przedsiębiorstw produkujących blachy perforowane ma także szersze zastosowanie tego rodzaju materiałów – nie tylko w przemyśle, budownictwie i rolnictwie, ale również w nowoczesnym designie.

Nasza firma od dziesięcioleci buduje swoją pozycję rynkową. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce – umiejętnie łączymy doświadczenie z innowacyjnością – dlatego jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom klientów.

Rozwijamy współpracę z podmiotami na terenie całego kraju. Jesteśmy aktywni m.in. na terenie Śląska.

Perforacja blach Katowice to jeden z obszarów naszej działalności. Decydując się na współpracę z naszą firmą możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by produkt końcowy był w pełni zgodny z przedstawionymi przez Was oczekiwaniami.

Blacha perforowana Katowice to produkt spełniający wszystkie normy europejskie – wykonany może być z różnych materiałów. Najwięcej zamówień dotyczy blach z różnych rodzajów stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również: aluminium, brąz, miedź, a nawet materiały syntetyczne.

Wykonujemy blachy w standardowych rozmiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm). Możliwe jest też zamówienie blach w innych rozmiarach. Realizujemy zlecenia na blachy różnej grubości (nawet do 6 mm).

Dysponujemy całą gamą możliwości w zakresie samej perforacji. Proponujemy blachy z otworami kwadratowymi, prostokątnymi, okrągłymi i owalnymi, ale również wzory bardziej skomplikowane, wykonane w układzie prostym i mijanym (z zachowaniem różnych marginesów).

Cechą charakterystyczną naszych blach jest uniwersalność. Z powodzeniem odmienią styl każdego pomieszczenia – mieszkania, domu, ale również siedziby firmy czy budynku użyteczności publicznej.

Blachy są materiałem trwałym, odpornym na zniszczenia, przy tym wysoce plastycznym, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę do realizacji różnych projektów architektonicznych.

Blachy Perforowane Katowice. Perforacja blach Katowice