Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Sosnowie. Perforacja blach Sosnowiec

Kilkadziesiąt lat doświadczeń – rozwój – innowacyjność. To kluczowe cechy naszej działalności. Dzięki nim jesteśmy stale aktywni na rynku jako liczący się producent blach perforowanych.

Podobnie jak przedmiot naszej produkcji, tak również firma, przechodzi ciągły proces ewolucyjnych zmian. Łączymy tradycję z nowoczesną technologią i modnym wzornictwem.

Cieszymy się zaufaniem klientów z całego kraju – zarówno indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Realizujemy projekty związane m.in. z aranżacją wnętrz. Blacha perforowana nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością właśnie w ostatnich latach.

To materiał w dużym stopniu uniwersalny – dzięki swojej trwałości, wytrzymałości i zarazem elastyczności – poddaje się różnym zabiegom i z powodzeniem może przyjmować różne kształty, dlatego z blachy perforowanej produkuje się różne elementy architektoniczne (obudowy, barierki, ścianki) ale również meble czy nowoczesne dekoracje.

Wykonujemy zamówienia z całego kraju. Perforacja blach Sosnowiec – to gwarancja precyzyjnej realizacji projektu, nawet najbardziej zindywidualizowanego.

Produkujemy blachy w typowych rozmiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i według indywidualnych wytycznych Klientów. W naszej firmie można również zamawiać blachy perforowane różnej grubości (do 6 mm).

Blacha perforowana Sosnowiec to przede wszystkim produkt wysokiej jakości (zgodnej z normami europejskimi) a co za tym idzie – spełniający oczekiwania każdego klienta.

Podejmujemy się realizacji różnych projektów – zapewniamy też profesjonalne doradztwo. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników, nowoczesnymi maszynami i najwyższej jakości materiałami.

Blachy perforowane wykonujemy z materiałów typowych (różnych typów stali, aluminium, brązu i miedzi) ale również syntetyków.

Wzory perforacyjne to jeden z kluczowych atutów naszej oferty – tu granicą możliwości jest w głównej mierze wyobraźnia zamawiającego. Równie dobrze prezentować się mogą „zwykłe” otwory – kwadratowe, okrągłe, owalne czy trójkątne, jak i „wariacje” na temat, czyli kombinacje wzorów w różnych układach.

Nasze blachy perforowane stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza – można z nich wykonać meble, balustrady, różnego rodzaju ścianki, obudowy czy poręcze.

Dzięki trwałości i elastyczności są materiałem w dużym stopniu uniwersalnym, a co za tym idzie – niezwykle popularnym.

Blachy Perforowane Sosnowie. Perforacja blach Sosnowiec