Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Chorzów. Perforacja blach Chorzów

Nowa aranżacja mieszkania, sali konferencyjnej albo hallu? Mamy na te pytania odpowiedź i jesteśmy pewni, że nie będzie ona banalna.

Od ponad pół wieku jesteśmy producentem blach perforowanych. To jeden z bardziej uniwersalnych materiałów, z których od lat korzystają firmy działające w przemyśle, rolnictwie, czy w budownictwie.

Na tym możliwości nowoczesnych blach perforowanych się nie kończą. W ostatnich latach zostały odkryte na nowo – tym razem przez kreatorów wnętrz.

Rzeczywiście – blacha perforowana dzięki swoim szczególnym właściwościom może sprawdzić się w różnych rolach – np. jako sito kombajnowe, filtr ochronny, ale również jako meble, obudowy, balustrady i wiele innych elementów małej architektury.

Jako producent blach perforowanych realizujemy różne zamówienia – zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jesteśmy obecni w wielu regionach.

Perforacja blach Chorzów to usługi na najwyższym poziomie, potwierdzonym wieloma certyfikatami. Bazujemy na materiałach najlepszej jakości – stali, miedzi, brązie, aluminium i innych, które nadają się do wykonania perforacji. Produkujemy blachy różnej grubości i w różnych wymiarach –tradycyjnych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie.

Blacha perforowana Chorzów może mieć różne wzory. Proponujemy najpopularniejsze zestawy – otwory owalne, okrągłe, kwadratowe, prostokątne i trójkątne oraz układy – proste, mijane, a także motywy nietypowe (według projektów przedstawionych przez klientów).

Nie jesteś pewny jaki wzór i materiał wybrać? Jak będą się prezentować w Twoim mieszkaniu czy firmie? Skonsultuj swoje pomysły i zamierzenia z nami – gwarantujemy profesjonalne doradztwo i najwyższą dbałość w realizacji projektów.

Blachy Perforowane Chorzów