Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Pabianice. Perforacja blach Pabianice

Proponujemy Państwu blachy perforowane wykonane z różnych materiałów – stali, miedzi, aluminium, brązu i innych, które nadają się do perforacji. Same perforacje to również atut naszego systemu produkcji – wykonujemy wszelkiego rodzaju nacięcia – w kształcie okrągłym, prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się kombinacje wzorów w różnych układach – prostym i mijanym. Wykonujemy blachy w standardowych rozmiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm). Możliwe jest także dopasowanie blach do konkretnego zamówienia i wymagań Klienta.

Realizujemy zlecenia na blachy różnej grubości (nawet do 6 mm). Blachy perforowane stwarzają wiele możliwości, dlatego można zakładać, że ich „designerska” popularność będzie w kolejnych latach rosnąć. Blachy perforowane dzięki swoim właściwościom (trwałości i elastyczności) mogą stanowić niebanalny element konstrukcji (np. mebli) albo wykończenia (obudowy – wanny, kaloryfera). Odświeżą wygląd salonu, łazienki, kuchni, korytarza, holu czy biura i wprowadzą do pomieszczenia nutkę świeżości połączoną z tradycją i nowoczesnością – jednocześnie! Ponad pół wieku doświadczeń pozwala nam, jako producentowi blach perforowanych, stwierdzić, że wiemy o tym materiale i jego możliwościach naprawdę wiele. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wypracowanych i sprawdzonych wzorcach, wprowadzamy sukcesywnie nowe technologie i materiały.

Nasze produkty cieszą się dobrą opinią Klientów z całego kraju. Działamy w wielu regionach, stale rozwijając sieć dystrybucji. Naszym celem jest dostarczanie produktów jak najwyższej jakości. Perforacja blach Pabianice to pełny zakres usług związany z produkcją materiału nadającego się do wielu celów. W ostatnich latach szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się blachy perforowane jako element aranżacji przestrzennej. Skontaktuj się z nami już teraz!

Blachy perforowane Pabianice