Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Radomsko. Perforacja blach Radomsko

Skąd pewność, że o blachach perforowanych wiemy praktycznie wszystko? Kilkadziesiąt lat doświadczenia to spory kapitał wiedzy na temat produktu. Dlatego możemy zagwarantować, że działamy sprawnie, solidnie i tanio. Blachy perforowane naszej produkcji mogą być bardziej lub mniej typowe, zgodnie z wytycznymi Klienta. Wykonujemy je ze stali, aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów, które nadają się do perforacji.

Perforacja blach Radomsko w naszym wykonaniu to wiele możliwości – począwszy od profesjonalnego doradztwa po realizację projektów. Wykonujemy blachy różnej grubości (do 6 mm) i w różnych wymiarach (m.in. 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i z wieloma wzorami. Największym zainteresowaniem cieszą się otwory okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne. Nie brak również zamówień na blachy z otworami w kształcie trójkąta i bardziej skomplikowanymi motywami. Wykonujemy je w różnych kombinacjach i układach – prostym oraz mijanym.

Blachy perforowane z dnia na dzień zdobywają nowe rynki. Do przemysłu, rolnictwa i budownictwa w ostatnim czasie doszła nowa branża – aranżacja wnętrz. Od lat pracujemy na zaufanie naszych Klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju. Chcesz zmienić coś w aranżacji salonu, korytarza, a może przestrzeni biurowej w firmie? Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy jaki konkretnie model i wzór blachy wybrać, aby odmienić wnętrze każdego pomieszczenia.

Blachy perforowane Radomsko