Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Płock. Perforacja blach Płock

Jak zaaranżować przestrzeń, żeby była jednocześnie elegancka, nowoczesna i funkcjonalna? Na takie cechy wystroju wnętrz stawiamy zarówno w mieszkaniach, jak i w firmach czy też w budynkach użyteczności publicznej.

Jednym z materiałów, które spełnią większość naszych oczekiwań jest blacha perforowana.

Od ponad pół wieku produkujemy blachy perforowane. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam korzystać ze sprawdzonych wzorców i jednocześnie w sposób racjonalny wprowadzać innowacje. Dzięki temu połączeniu tradycji z nowoczesnością nasze produkty cieszą się uznaniem klientów w całym kraju.

Jesteśmy obecni również w Płocku. Blacha perforowana Płock to produkt, który oferujemy klientom indywidualnym i firmowym. Proponujemy blachy z różnych materiałów – głównie ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) ale również cieszące się coraz większą popularnością blachy z miedzi, brązu czy aluminium.

Nasze blachy wyróżniają się ciekawym, nietuzinkowym wzornictwem. Wykonujemy perforacje w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym i różne motywy – w układach mijanym i prostym. Zachowanie różnych marginesów pozwala dostosować technologię do indywidualnych zamówień.

Perforacja blach Płock to usługi kompleksowe – doradztwo i realizacja zamówień. Możecie Państwo zlecić nam wykonanie blach w różnych wymiarach (popularnych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i nietypowych. Blachy mogą mieć różną grubość (do 6 mm).

Blachy perforowane to wdzięczny materiał aranżacyjny. Meble wykonane z blach perforowanych, półki, balustrady, ścianki, różnego rodzaju obudowy, potrafią odmienić każdą przestrzeń – nadać jej nowoczesnego i modnego charakteru.

Warto dać się przekonać do tego rodzaju materiału, szczególnie, że jest nie tylko efektowny, ale również trwały i wygodny w użytkowaniu.

Blachy Perforowane Płock. Perforacja blach Płock