Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Świnoujście. Perforacja blach Świnoujście

Firma SITONO zajmująca się perforacją blach to usługi na najwyższym poziomie, potwierdzonym wieloma certyfikatami. Działamy w całej Polsce, zgodnie z zachowaniem najważniejszych norm obowiązujących w całej Europie. Bazujemy na materiałach najlepszej jakości – stali, miedzi, brązie, aluminium i innych, które nadają się do wykonania perforacji.

Produkujemy blachy różnej grubości, nawet do 6mm i w różnych wymiarach, tradycyjnych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie klienta. Perforacja blach Świnoujście to świetny sposób na dostarczenie wnętrzu świeżości i modnego wyglądu. Dzięki elastyczności i zarazem trwałości tego materiału możemy z jego pomocą stworzyć filtry ochronne, balustrady czy nawet meble! A to tylko niektóre z możliwości, jakie daje tego rodzaju materiał. Jakie wzory mają nasze blachy? Bazują na najpopularniejszych motywach, czyli otworach w kształcie kół, kwadratów, prostokątów czy trójkątów, ale są to także bardziej skomplikowane motywy, dodatkowo w różnych układach – prostym i mijanym. Nasza firma obecna jest na rynku krajowym już od ponad półwiecza. W tym czasie nabyliśmy niezbędnego doświadczenia, aby oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Tradycja i sprawdzona technologia to nie jedyne atuty naszej oferty.

Stawiamy na rozwój, dlatego nie pozostajemy w tyle za światowymi trendami. Blacha perforowana w Świnoujściu to produkt najwyższej jakości, który dzięki swojej uniwersalności nadaje się do zarówno do wystroju wnętrz prywatnych, jak i firmowych. Nie jesteś pewien jaki model i wzór blachy wybrać? Skonsultuj swoje pomysły z nami. Czekamy właśnie na Twoje zlecenie!

Blachy perforowane Świnoujście