Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Łomża. Perforacja blach Łomża

Blachy perforowane są eleganckie, trwałe i plastyczne – łatwo poddają się różnym zabiegom – stąd wynika ich uniwersalność. W tej branży działamy od ponad pół wieku, zwracamy więc uwagę na tradycję, nie zapominając przy tym o licznych innowacjach. Działamy w sposób nowoczesny, aby zadowolić naszych wszystkich klientów. Blachy perforowane znajdą zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach biurowych, ale także w mieszkaniach, domach czy szerzej – w przestrzeni publicznej. Dlatego też nie działamy wyłącznie na rynku budowlanym, ale także w przemyśle czy rolnictwie.

Blachy naszej produkcji charakteryzują się najwyższą jakością. Wykorzystujemy najlepsze materiały, zapewniające solidność i estetykę wykonania. W naszej ofercie szczególnie chętnie współpracujemy z mieszkańcami Łomży. Perforacja blach Łomża czeka właśnie na Twoje zamówienie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i większych przedsiębiorstw. Zapewniamy nie tylko staranną produkcję, ale i kompleksową obsługę, co oznacza możliwość zamówienia blach typowych (np. w standardowych rozmiarach – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) ale również w wymiarach specjalnych, różnej grubości. Dodatkowo warto wspomnieć o plastyczności blach i ich różnorodnych wzorach. Proponujemy blachy z otworami okrągłymi, owalnymi, kwadratowymi, prostokątnymi i trójkątnymi oraz układy wzorów i bardziej skomplikowane motywy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z blachy perforowanej, a także inne elementy wystroju wnętrz – np. różnego rodzaju obudowy, balustrady, poręcze, ścianki.

Wykonujemy je w różnych kombinacjach i układach – prostym oraz mijanym. Dodatkowo wszystkie elementy wykonujemy z takich materiałów jak: stal, miedź, brąz czy zyskujące coraz większą popularność – aluminium. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.