Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Zamość. Perforacja blach Zamość

Branża, w której działamy od ponad pół wieku, w ostatnich latach rozwija się szczególnie dynamicznie. Nowe technologie to nie wszystko. Wpływ na coraz większe obroty przedsiębiorstw produkujących blachy perforowane ma także szersze zastosowanie tego rodzaju materiałów – nie tylko w przemyśle, budownictwie i rolnictwie, ale również w nowoczesnym designie. Rozwijamy współpracę z podmiotami na terenie całego kraju. Jesteśmy aktywni m.in. na terenie Zamościa. Wykonujemy blachy w standardowych rozmiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm).

Możliwe jest też zamówienie blach w innych rozmiarach. Realizujemy zlecenia na blachy różnej grubości (nawet do 6 mm). Perforacja blach Zamość to jeden z obszarów naszej działalności. Decydując się na współpracę z naszą firmą możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by produkt końcowy był w pełni zgodny z przedstawionymi przez Was oczekiwaniami. Nasza firma od dziesięcioleci buduje swoją pozycję rynkową. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce – umiejętnie łączymy doświadczenie z innowacyjnością – dlatego jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom Klientów.

Blacha perforowana to produkt spełniający wszystkie normy europejskie. Co więcej, może być tworzony z różnych materiałów. Najwięcej zamówień dotyczy blach z wszelkich rodzajów stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również: aluminium, brąz, miedź, a nawet materiały syntetyczne. Wszystko po to, by móc zrealizować każde zlecenie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Blachy perforowane Zamość