Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Piaseczno. Perforacja blach Piaseczno

Meble, barierki ochronne, poręcze, filtry paliwowe, sita czy obudowy to nieliczne z zastosowań blach perforowanych. Jest to bardzo plastyczny materiał, który z dnia na dzień zyskuje na popularności. Można go wykorzystać nie tylko w przemyśle budowlanym i rolnictwie, ale także jako element aranżacji wnętrz. Na rynku krajowym jesteśmy aktywni już od 60 lat i ciągle się rozwijamy. Perforacja blach Piaseczno to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i większych przedsiębiorstw.

Tradycja i innowacja to hasła, którymi kierujemy się w naszej pracy. Zgodnie z życzeniem klienta wykonujemy blachy w różnych wymiarach – nie tylko standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm), ale także dostosowanych do konkretnego zamówienia. Blachy mogą mieć także różną grubość – maksymalnie może to być nawet 6 mm. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na różnorodność wzornictwa blach.

Wykonujemy blachy z otworami: okrągłymi, prostokątnymi, trójkątnymi i owalnymi. Dużym powodzeniem cieszą się też motywy łączone, tworzone w układzie prostym i mijanym. Zwracamy uwagę na estetykę naszych produktów, pamiętając przy tym o ich solidnym wykonaniu, aby służyły naszym klientom przez lata. 
Używamy takich materiałów jak stal, aluminium, miedź, brąz, a także materiałów nadających się do perforacji. Działamy zgodnie z najnowszymi trendami i normami europejskimi. Nasze wieloletnie doświadczenie jest tutaj kluczem do sukcesu i gwarantem najwyższej jakości. Cechą charakterystyczną naszych blach jest uniwersalność. Z powodzeniem odmienią styl każdego pomieszczenia – mieszkania, domu, ale również siedziby firmy czy budynku użyteczności publicznej. Jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie zyskało całkiem nowy wymiar estetyczny – skontaktuj się z nami, a nasi doradcy wybiorą blachy idealne dla Ciebie!