Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Świdnica. Perforacja blach Świdnica

Blachy perforowane zdobywają nowe rynki. Korzysta z nich nie tylko przemysł, budownictwo lub rolnictwo, ale również rozwijająca się coraz dynamiczniej branża wystroju wnętrz. Jesteśmy producentem blach perforowanych z wieloletnim doświadczeniem (za nami już ponad 60 lat działalności) dlatego możemy powiedzieć, że o blachach wiemy niemal wszystko. Łączymy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Perforacja blach Świdnica to gwarancja największej precyzji wykonania przy gwarancji najwyższej jakości materiałów i finalnego produktu. Blachy wykonywane są z różnych materiałów – nie tylko stali (nierdzewnej, żaroodpornej czy kwasoodpornej) ale również z miedzi, aluminium i brązu. Nasza firma zapewnia także możliwość wykonania indywidualnych projektów z udziałem innych materiałów, które nadają się do perforacji.

Tego typu blachy mogą tworzyć część konstrukcyjną mebli, element architektoniczny – np. różnego rodzaju ścianki i półki działowe, czy też obudowy, skutecznie maskujące te części, które niekoniecznie chcemy eksponować (np. kaloryfery). Tak szerokie zastosowanie blach perforowanych nie byłoby możliwe bez ich cech gatunkowych – trwałości, odporności na działanie czynników zewnętrznych i elastyczności. Dzięki tym wszystkim czynnikom można (z pomocą różnych technik) kształtować blachy na wiele sposobów. Proponujemy blachy perforowane różnej grubości (do 6 mm) i w różnych wymiarach, w tym najbardziej standardowych, czyli: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm.

Nasze blachy wyróżniają się także atrakcyjnym wzornictwem. Zaczynając od otworów w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym czy trójkątnym, po skomplikowane motywy, w różnych układach, dostosowanych do wymagań klienta. Z powodzeniem odmienią każde pomieszczenie – zarówno firmowe (sale konferencyjne, hole itp.) i prywatne (blachy świetnie prezentują się w korytarzach, salonach czy w łazienkach). Kompleksowość, różnorodność i najwyższa jakość zgodna z normami europejskimi to kluczowe cechy naszej oferty.