Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Żory. Perforacja blach Żory

Firma SITONO powstała ponad pół wieku temu. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wykształcenie konkretnych wzorców, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Po takim czasie, możemy śmiało powiedzieć o sobie, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie perforowania blach. Znaleźć można nas także w Żorach. Odpowiadamy wymaganiom zarówno Klientów indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw. Współcześnie coraz więcej mówi się o wykorzystywaniu blach perforowanych w budownictwie. I nic dziwnego!

Jest to bardzo uniwersalny materiał gotowy przeobrazić wszystkie pomysły w rzeczywistość, aby wnętrze nabrało nowego charakteru. Oprócz tego posiadamy również ofertę standardową, Nasze produkty tworzymy w klasycznych rozmiarach, czyli 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000. Podobnie – proponujemy wiele kombinacji wzorów – m.in. otwory okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, ale również inne kształty, w układach prostych i mijanych. Jeśli chcesz zmienić wystrój swojego domu albo firmy i postawić na elegancję oraz nowoczesność, a dodatkowo Żory to Twoja rodzinna miejscowość – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość produktów, ale również profesjonalne doradztwo. Od lat pracujemy na zaufanie Klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju. Dodatkowo zapewniamy, że działamy według europejskich norm. Nie obawiaj się wykorzystania blach w swojej firmie i pomieszczeniach we własnym domu.

Z dnia na dzień staje się to coraz popularniejsze. Jeśli masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać lub po prostu nie wiesz jaki produkt z oferty wybrać – skontaktuj się z nami od razu. Nie zwlekaj!

Blachy perforowane Żory