Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Kutno. Perforacja blach Kutno

Chcesz zaaranżować mieszkanie, salę konferencyjną lub hall? Nie chcesz wydawać majątku, ale trwałość i solidność to cechy których poszukujesz? Świetnie trafiłeś! Ponad 50 lat doświadczenia, innowacyjność i rozwój – to kluczowe cechy naszej działalności. Dzięki czemu pracujemy nieustannie i jesteśmy producentem, który naprawdę liczy się na rynku blach perforowanych. W ostatnich latach blachy tego typu przeżywają swoisty renesans, ponieważ dziś nie są materiałem kojarzonym wyłącznie z przemysłem czy rolnictwem, ale i z aranżacją wnętrz.

Perforacja blach Kutno to usługi realizowane z najwyższą starannością, niezależnie czy blacha będzie wykonana ze stali, aluminium, miedzi czy brązu. Materiały, które możemy poddać perforacji są dziś elementem mebli, tworzą obudowy i inne, drobne elementy architektoniczne. Odmienią one styl każdego pomieszczenia, zarówno w mieszkaniu, jak i przestrzeni firmowej. Cieszymy się zaufaniem Klientów w całym kraju. Produkujemy blachy o standardowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm), grubości nawet do 6 mm, a także na specjalne życzenie Klienta.

W naszej ofercie znaleźć można także różne rozwiązania w kategorii wzornictwa. Od tych najpopularniejszych zestawów składających się z otworów owalnych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych i trójkątnych oraz układów – prostych, mijanych i motywów bardziej nietypowych. Podpowiemy jaki konkretnie model i wzór blachy wybrać. Postaw na uniwersalną i łatwą w codziennej eksploatacji blachę perforowaną. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

Blachy perforowane Kutno