Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Biała Podlaska. Perforacja blach Biała Podlaska

Blachy perforowane są nie tylko niezwykle trwałe, ale także z każdym dniem zyskują na popularności. Powodem tego jest zapewne estetyczny wygląd i plastyczność, która umożliwia ich indywidualne dopasowanie. W naszej ofercie zapewniamy blachy perforowane najwyższej jakości. Na rynku krajowym działamy od ponad 60 lat. Łączymy tradycję z nowoczesnością oraz doświadczenie z nowościami, które pojawiają się coraz szybciej na rynku. Jesteśmy otwarci na klientów, dla których przygotowaliśmy katalog, w którym oferujemy wiele podstawowych wymiarów blach i ich grubości.

Jeśli jednak zaszłaby taka potrzeba możemy je zmieniać i dopasowywać. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że poznaliśmy właściwości i wszystkie możliwości blach perforowanych jako materiału. W ostatnim czasie możemy zauważyć, że blachy perforowane nie znajdują zastosowania wyłącznie w budownictwie, ale także w takich dziedzinach jak rolnictwo, przemysł czy nawet aranżacja wnętrz. Przez zwiększenie udziału blach na rynku należało wprowadzić także elementy dodatkowe, które wzbogacą ten bardzo plastyczny materiał. Taką kategorią jest wzornictwo. Proponujemy nacięcia wszelkiego rodzaju, od kształtów owalnych, okrągłych, prostokątnych, kwadratowych czy trójkątnych po motywy łączone, ale z zachowaniem odpowiednich marginesów.

Dzięki stosowaniu takich technik perforacji możemy zrealizować różne projekty, zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Cechuje nas dbałość o szczegóły i gwarancja najlepszej ceny dla każdej kieszeni. Blachy perforowane Biała Podlaska to przykładowo blacha miedziana, stalowa czy jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie aluminiowa. Perforacja blach Biała Podlaska to katalog usług, do których zaliczyć możemy nie tylko produkcję w klasycznych wymiarach, grubość do 6mm, ale poza tym skupiamy się na doradzaniu klientom, aby wybrali dokładnie to czego potrzebują. Jeśli nadal nie jesteś pewny na jaką blachę się zdecydować skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy. Nie zwlekaj!