Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Tarnów. Perforacja blach Tarnów

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w produkcji blach perforowanych – wypracowane przez ten czas wzorce i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań – to wszystko powoduje, że ta branża nie ma dla nas właściwie żadnych tajemnic.

Jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom klientów – indywidualnych i instytucjonalnych. Realizujemy zamówienia z całego kraju.

Jesteśmy obecni m.in. w Tarnowie.

Perforacja blach Tarnów to usługi kompleksowe – decydując się na współpracę z naszą firmą możesz liczyć nie tylko na najwyższą jakość realizacji zamówienia, ale również na profesjonalne doradztwo, dzięki czemu będziemy w stanie optymalnie dostosować końcowy produkt do koncepcji przez Ciebie przedstawionej.

Wykonujemy blachy z różnych materiałów. Blacha perforowana Tarnów to produkt bazujący np. na stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, brązie, ale również na innych materiałach syntetycznych, które poddają się technice perforacji.

Skąd bierze się popularność blach perforowanych w branży wystroju wnętrz?

Blachy wyróżniają się jednocześnie trwałością i elastycznością – można je niemal dowolnie kształtować, dlatego elementy mebli wykonane z blachy perforowanej, podobnie jak różnego rodzaju ścianki czy obudowy nie tylko prezentują się efektownie – choćby w połączeniu z drewnem czy nowoczesną grafiką i oświetleniem – ale nie stwarzają problemów użytkownikom.

Blachy są po prostu estetyczne i wygodne.

Takie cechy większość z nas ceni, niezależnie czy mamy na uwadze wnętrza domowe czy np. firmowe.

Blachy perforowane naszej produkcji cenione są przez klientów m.in. ze względu na bogate wzornictwo. Możesz zamówić blachy z otworami w kształcie okrągłym, owalnym, trójkątnym, prostokątnym, kwadratowym, a także motywy skomponowane z różnych wzorów.

Nie jesteś pewien na jaki wzór i na jaki materiał postawić? Skontaktuj się z nami. Gwarantujemy fachową pomoc.

Blachy Perforowane Tarnów