Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Poznań. Perforacja blach Poznań

Uniwersalność, funkcjonalność i zarazem indywidualizm – te cechy są współcześnie szczególnie cenione – w różnych obszarach życia, nie wyłączając np. wystroju wnętrz. Stąd zapewne bierze się coraz większa popularność wielofunkcyjnych materiałów, które nie tylko stanowią doskonałą bazę do realizacji różnych projektów, ale też nie stwarzają problemów w codziennym użytkowaniu.

Wszystkim klientom, którzy są zainteresowani designem, możemy polecić blachy perforowane.

Wbrew pozorom nie jest to materiał, który zadebiutował na rynku w ostatnich latach – wręcz przeciwnie – nasza firma z powodzeniem produkuje blachy perforowane już od ponad pięćdziesięciu lat.

Możemy zatem oferować usługi najwyższej jakości – dysponując niezbędnym doświadczeniem, ale również stale rozwijając się i inwestując w najnowocześniejsze technologie i materiały.

Kompleksowość stosowanych przez nas rozwiązań doceniają klienci w całym kraju, dlatego sukcesywnie rozwijamy działalność w kolejnych regionach – można z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że jeśli interesuje Cię blacha perforowana Poznań, raczej prędzej niż później trafisz na nasze produkty. Dlaczego?

Z pewnością zauważysz, że są to blachy naprawdę dobrej jakości. Wykonujemy je z materiałów zgodnych z europejskimi normami. Są to zazwyczaj: różne gatunki stali, coraz popularniejsze aluminium, miedź, brąz i syntetyki.

Paleta możliwości jest różnorodna, podobnie jak motywy, które nanosimy na blachy – zazwyczaj są to perforacje prostokątne, okrągłe, nie brakuje jednak również innych wzorów, zgodnych z indywidualnymi preferencjami Klientów.

Nasza firma realizuje wszelkiego rodzaju zamówienia – można więc korzystać z blach różnej grubości (do 6 mm) i w różnych wymiarach – oprócz standardowych: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm są to także wymiary nietypowe.

Perforacja blach Poznań to zarówno zlecenia dotyczące inwestycji prywatnych, jak i firmowych. Blachy perforowane sprawdzają się doskonale jako „składowe” wystroju każdego wnętrza – salonów, łazienek, korytarzy, holi, sali konferencyjnych i innych pomieszczeń, np. w budynkach użyteczności publicznej.

Blachy perforowane są nie tylko eleganckie, ale wykonane z nich meble, poręcze, czy różnego rodzaju obudowy można łatwo utrzymać w czystości. Funkcjonalność to „drugie imię” tego materiału!

Blachy Perforowane Poznań