Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Zielona Góra. Perforacja blach Zielona Góra

Ponad pół wieku tradycji zobowiązuje! Nasza firma od kilkudziesięciu lat oferuje Państwu blachy perforowane. Rozwijamy się, łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami, dlatego możemy proponować blachy najwyższej, europejskiej jakości, które znajdują nabywców w całym kraju.

W ostatnich latach znaczenie blach perforowanych dla różnych branż wzrasta. Od dawna korzystały z nich: przemysł, rolnictwo, przetwórstwo czy budownictwo, teraz kojarzą się wielu osobom głównie z modnym wystrojem wnętrz.

Nie tylko modnym – blachy perforowane są oczywiście estetyczne i pod względem plastycznym bardzo dobrze komponują się z różnymi, designerskimi rozwiązaniami w aranżacji wnętrz, ale nie byłyby tak często wybieranym materiałem, gdyby nie szeroka funkcjonalność i zarazem trwałość.

Proponujemy Państwu blachy perforowane wykonane z różnych materiałów – stali (nierdzewnej, żaroodpornej czy kwasoodpornej) aluminium, miedzi, brązu i innych, które można perforować.

Nasze produkty można znaleźć również na terenie województwa lubuskiego.

Blacha perforowana Zielona Góra to produkt stworzony z myślą o klientach indywidualnych i firmowych. Nasze blachy prezentują się świetnie nie tylko w mieszkaniach, ale również w innych budynkach. Są elementem konstrukcyjnym i dekoracyjnym nowoczesnych mebli i wystroju wnętrz – salonów, kuchni, łazienek, holi, sal konferencyjnych, poczekalni itp.

Perforacja blach Zielona Góra – w ramach tej usługi, a właściwie usług oferujemy profesjonalne doradztwo i realizację projektów bazujących na blachach jako na głównym tworzywie.

Nasze blachy wyróżnia przede wszystkim bogate wzornictwo, które z łatwością można dostosować do potrzeb Klienta. Oferujemy blachy z otworami okrągłymi, owalnymi, kwadratowymi, prostokątnymi, trójkątnymi i z motywami łączonymi, w różnych układach – prostym i mijanym.

Zawsze dostosowujemy technikę i elementy plastyczne do każdego przedstawionego nam projektu.

Możesz zamówić blachy różnej grubości (nawet do 6 mm) i w różnej wielkości – produkujemy blachy typowe (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na specjalne zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu!