Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Sieradz. Perforacja blach Sieradz

Firma SITONO powstała już ponad pół wieku temu. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wykształcenie konkretnych wzorców, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Łączymy więc tradycyjne umiejętności i zaplecze ze współczesnymi rozwiązaniami. Na takim etapie śmiało możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie perforowania blach. Znaleźć można nas także w Sieradzu. Odpowiadamy wymaganiom zarówno Klientów indywidualnych jak i większych przedsiębiorstw. Współcześnie coraz więcej mówi się o wykorzystywaniu blach perforowanych w budownictwie, przemyśle czy rolnictwie.

Warto jednak również zaznaczyć, że i w aranżacji wnętrz świetnie się odnajdują i zyskują coraz większą popularność. Blacha perforowana jest bowiem świetnym elementem tzw. małej architektury. Dzięki swoim szczególnym właściwościom takich jak elastyczność i trwałość może sprawdzić się w różnych rolach – np. jako filtr ochronny lub balustrada. Oprócz różnych tworzyw, oferujemy modele blach o standardowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie Klienta. Blachy mają różną grubość, sięgającą nawet do 6 mm. Skupiamy się także na różnorodnym wzornictwie, tak, aby dopasować nasze produkty do każdego wnętrza, zarówno w firmie, jak i w zaciszu domowym. Blachy mają różną grubość, sięgającą nawet do 6 mm. Perforacja blach Sieradz to kompleks usług od produkcji przez doradztwo i pomoc w realizacji zamówień standardowych oraz indywidualnych, na życzenie.

Nie boimy się wyzwań! Cieszymy się zaufaniem Klientów z całego kraju i działamy zgodnie z normami europejskimi. Jeśli nadal nie jesteś pewny na jaką blachę się zdecydować skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy. Nie zwlekaj!

Blachy perforowane Sieradz