Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Piotrków Trybunalski. Perforacja blach Piotrków Trybunalski

Kilkadziesiąt lat doświadczeń – rozwój – innowacyjność. To kluczowe cechy naszej działalności. Dzięki nim jesteśmy stale aktywni na rynku jako liczący się producent blach perforowanych. Podobnie jak przedmiot naszej produkcji, tak również firma, przechodzi ciągły proces ewolucyjnych zmian. Łączymy tradycję z nowoczesną technologią i modnym wzornictwem.

Działamy zgodnie z normami europejskimi, dlatego też cieszymy się zaufaniem klientów z całego kraju – zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji. Zebraliśmy niemałe doświadczenie w produkcji, ponieważ istniejemy na rynku polskim już 60 lat! Szczególnie prężnie działamy w zachodniej Polsce. Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas skupiamy się na najwyższej jakości, do której docieramy przy użyciu najlepszych materiałów. Stawiamy na elegancję, ale także solidne wykonanie. Znaleźć u nas można blachy o klasycznych wymiarach, ale możemy także dopasować blachy, na przykład takie z otworami w najpopularniejszych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym, ich grubość, nawet do 6 mm a także wzór o skomplikowanych motywach, będących wisienką na torcie. Blacha perforowana Piotrków Trybunalski może być wykonywana z różnych materiałów.

Najczęściej są to: stal (nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) aluminium, brąz i miedź. Nasze blachy perforowane stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza – można z nich wykonać meble, balustrady, różnego rodzaju ścianki, obudowy czy poręcze. Dzięki trwałości i elastyczności są materiałem w dużym stopniu uniwersalnym, a co za tym idzie – niezwykle popularnym. Jeśli masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać lub po prostu nie wiesz jaki produkt z oferty wybrać – skontaktuj się z nami od razu.

Blachy perforowane Piotrków Trybunalski