Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Konin. Perforacja blach Konin

Meble, barierki, poręcze, sita i obudowy – to tylko nieliczne z zastosowań blach perforowanych. Blachy tego typu to uniwersalny i bardzo plastyczny materiał, który każdego dnia zyskuje na popularności. Dawniej kojarzony głównie z przemysłem, budownictwem i rolnictwem, dziś, z wystrojem wnętrz. Perforacja blach w Koninie to tani i prosty sposób na odnowienie mieszkania lub przestrzeni biurowej.

Nasza oferta skierowana jest bowiem zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Nie boimy się żadnych wyzwań! Jesteśmy tutaj dla Państwa, dlatego też każde zamówienie dostosowujemy indywidualnie do konkretnych potrzeb. Produkujemy blachy w typowych rozmiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm sięgających grubością nawet do 6 mm.

Posiadamy nowoczesne maszyny i używamy najlepszej jakości materiałów, takich jak: stal nierdzewna, żaroodporna, kwasoodporna, aluminium, miedź oraz tworzywa sztuczne. Swoją pozycję na rynku budujemy konsekwentnie już od ponad pięćdziesięciu lat i ciągle się rozwijamy. Łączymy tradycję i doświadczenie z najnowszą technologią. Zawsze stawiamy na jakość. Nasze blachy wyróżniają się wzornictwem (perforacje popularne – prostokątne, okrągłe, ale również skomplikowane wzory wykonywane na indywidualne zamówienia). Blacha perforowana Konin to produkt wykonany z najlepszych materiałów, zgodnych z normami europejskimi. Jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie zyskało całkiem nowy wymiar estetyczny – skontaktuj się z nami, a nasi doradcy wybiorą blachy idealne dla Ciebie. Nie zwlekaj!

Blachy perforowane Konin