Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Racibórz. Perforacja blach Racibórz

W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje produkcja blach – w tym perforacja blach w Raciborzu. Od ponad pół wieku zajmujemy się sztuką obróbki tego uniwersalnego materiału. Jego głównym atutem, dzięki któremu zyskał tak dużą popularność jest jego funkcyjność. Ma swoje miejsce w takich gałęziach gospodarki jak: przemysł, rolnictwo, budownictwo i (od niedawna) branża wyposażenia wnętrz.

Blacha perforowana Racibórz sprawdzi się idealnie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biurowej – czy szerzej – całej firmy i przestrzeni publicznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z blachy perforowanej, a także inne elementy wystroju wnętrz – np. różnego rodzaju obudowy, balustrady, poręcze, ścianki. Zapewniamy kompleksową i jednocześnie zindywidualizowaną obsługę, co oznacza możliwość zamówienia blach typowych (np. w popularnych rozmiarach – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) ale również w wymiarach specjalnych, podobnie – różnej grubości i z różnymi wzorami. Wykonujemy blachy ze stali, z aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów nadających się do perforacji.

Nasze blachy są różnorodne nie tylko pod względem materiałowym, wyróżniają się także atrakcyjnym wzornictwem. Proponujemy blachy z otworami okrągłymi, owalnymi, kwadratowymi, prostokątnymi i trójkątnymi oraz układy wzorów i bardziej skomplikowane motywy. Jako producent blach perforowanych z kilkudziesięcioletnim stażem rynkowym stawiamy na dobrą tradycję, nie unikamy jednak również nowoczesnych, a nawet innowacyjnych rozwiązań. Takie podejście przyczyniło się do naszego sukcesu – zaufania Klientów z całego kraju, szczególnie w Raciborzu. Zachęcamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną kadrą, która odpowie na nurtujące pytania i doradzi najlepszą z opcji.

Blachy perforowane Racibórz