Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Wrocław. Perforacja blach Wrocław

Meble, barierki ochronne, poręcze, filtry paliwowe, sita do kombajnów… wyliczać można jeszcze długo. Co łączy wszystkie te elementy? Materiał, z którego zostały wykonane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej klasy blachę perforowaną – trwałą i odporną na działanie czynników zewnętrznych, elastyczną i estetyczną – wyprodukowaną zgodnie z najlepszymi normami europejskimi.

Od ponad pięćdziesięciu lat jesteśmy aktywni na rynku, sukcesywnie rozwijając działalność w kolejnych regionach kraju. Realizujemy zamówienia m.in. na terenie Dolnego Śląska. Perforacja blach Wrocław to zarówno oferta adresowana do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wykonujemy wszelkie zlecenia, dzięki którym z powodzeniem można odmienić styl każdego wnętrza – domu, siedziby firmy czy też budynków użyteczności publicznej.

Jesteśmy w stanie zrealizować właściwie każde zamówienia – dysponując bogatym doświadczeniem, profesjonalnym zespołem fachowców, nowoczesnym parkiem maszynowym i najlepszymi materiałami.

Blacha perforowana Wrocław to produkt wykonany z najwyższą starannością, zarówno z aluminium, jak również z różnych rodzajów stali (nierdzewnej, trudnościeralnej, żaroodpornej, kwasoodpornej) miedzi, brązu i tworzyw sztucznych.

Produkujemy blachy w różnych rozmiarach i o różnej grubości. Od klasycznych: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm do nietypowych (zgodnych z założeniami projektów szczególnych). Proponujemy blachy o grubości do 6 mm.

Dzięki tym cechom nasze blachy perforowane możemy polecić jako materiał bazowy dla różnych założeń architektonicznych.

Odporne na zniszczenia, elastyczne i sprężyste blachy perforowane sprawdzą się idealnie jako element nowoczesnego wystroju wnętrz – mebli, ścianek i innych, małych elementów architektury, która w takim wydaniu jest nie tylko wysoce funkcjonalna, ale również atrakcyjna pod względem wizualnym.

Blachy Perforowane Wrocław. Perforacja blach Wrocław