Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Kalisz. Perforacja blach Kalisz

Ponad pół wieku doświadczeń to dużo, ale nie na tyle, by nie chcieć się dalej rozwijać. Tradycja i innowacja to nasze hasła przewodnie. Nie tylko slogany – dzięki stałej ewolucji jesteśmy aktywni na rynku krajowym już kilkadziesiąt lat. Aktywni – nie oznacza jedynie obecni!

Jako producent blach perforowanych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego co w dzisiejszych czasach znaczą nowe technologie – z powodzeniem wdrażamy je do systemu, podobnie jak nowe materiały. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom dostęp do nowoczesnych i uniwersalnych produktów.

Działamy w całym kraju.

Blacha perforowana Kalisz to podobnie jak w innych miastach produkt najwyższej jakości, zgodnej z normami europejskimi.

Niezależnie od tego jakie są wymagania naszych klientów – indywidualnych, firmowych, instytucjonalnych – zawsze stawiamy na optymalne rozwiązania – nie tylko samo wykonawstwo, ale również profesjonalne doradztwo.

Perforacja blach Kalisz – chcesz na nowo zaaranżować salon, łazienkę, a może salę konferencyjną czy przestrzeń biurową? Postaw na trwałe, odporne na zniszczenia, wielofunkcyjne i eleganckie blachy perforowane.

Zgodnie z życzeniem Klienta wykonujemy blachy w różnych wymiarach – nie tylko najpopularniejszych, czyli 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm. Blachy mogą mieć różną grubość (dostosowujemy ją do warunków każdego przedstawionego nam projektu – maksymalnie może to być nawet 6 mm).

Blachy wykonane są z najlepszych gatunków: stali, aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów.

Proponujemy wiele rozwiązań w zakresie samej perforacji – wykonujemy blachy z otworami: okrągłymi, prostokątnymi, trójkątnymi i owalnymi. Dużym powodzeniem cieszą się też motywy łączone – w układzie prostym i mijanym.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – od fazy doradztwa po realizację.

 Blachy Perforowane Kalisz. Perforacja blach Kalisz