Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Bydgoszcz. Perforacja blach Bydgoszcz

Blachy perforowane, choć produkowane od lat, w ostatnim czasie zyskują na znaczeniu. Stają się coraz modniejsze. Okazały się atrakcyjnym materiałem dla designerów, którzy docenili ich właściwości.

Blachy są nie tylko odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, ale zarazem wykazują się dużą elastycznością i plastycznością, co pozwala za ich pomocą kształtować atrakcyjny wizerunek przestrzeni.

Nasza firma jest obecna na rynku już od ponad pół wieku. Dzięki temu możemy oferować produkty najwyższej jakości będące „wypadkową” wieloletniego doświadczenia, ale również aktywnego podejścia do zmian w branży. Bazując na dobrze rozumianej tradycji, inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego nasza oferta wyróżnia się europejską jakością i kompleksowością.

Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem klientów w całym kraju, co pozwala sukcesywnie rozwijać działalność w różnych regionach.

Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc – perforacja blach Bydgoszcz to usługi realizowane z najwyższą starannością o produkt końcowy – niezależnie czy będzie to blacha wykonana z różnego rodzaju stali, aluminium, miedzi, brązu czy innych materiałów.

Blacha perforowana Bydgoszcz w naszej ofercie to wspólne dzieło – firmy i Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Blachy wykonane są nie tylko z rozmaitych materiałów, ale także w różnych wymiarach – oprócz standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm) proponujemy również inne – zgodne z pomysłem przedstawionym przez zamawiającego.

Blachy mogą mieć różną grubość (nawet do 6 mm). Nie mniej różnorodne są też wzory, które można nanieść na blachy. Od najpopularniejszych – prostokątnych, kwadratowych, okrągłych i owalnych przez trójkątne, po układające się w krzyżyki i inne układy (wybrane przez klienta). Wykonujemy wszelkiego rodzaju perforacje – kombinacje w układzie prostym i mijanym.

Blachy perforowane prezentują się elegancko, a często również awangardowo, w każdym pomieszczeniu – czy będzie to przestrzeń domowa, czy publiczna.

 Blachy Perforowane Bydgoszcz. Perforacja blach Bydgoszcz