Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Kielce. Perforacja blach Kielce

Ponad pół wieku doświadczenia, zaufanie klientów, europejska jakość – staramy się, bazując na bogatej tradycji, sprostać coraz nowszym wyzwaniom współczesności. Jesteśmy jednym z bardziej liczących się producentów blach perforowanych.

Wykonujemy zlecenia klientów indywidualnych, firm i instytucji z całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę – profesjonalne doradztwo i realizację zamówień zgodnie z najlepszymi technologiami i w oparciu o wysokiej jakości materiały.

Blacha perforowana od kilku lat odkrywana jest na nowo – oprócz typowych „zadań”, w których z powodzeniem sprawdza się od dziesięcioleci (w przemyśle, przetwórstwie, rolnictwie czy w budownictwie) znalazła swoje miejsce i to dosłownie – w nowoczesnych wnętrzach. Okazała się doskonałym materiałem, dzięki któremu można efektownie i niebanalnie aranżować przestrzeń.

Trwała, odporna na uszkodzenia, estetyczna i wykazująca się dużą plastycznością blacha perforowana Kielce urozmaica wygląd współczesnych mebli i innych, istotnych elementów wyposażenia wnętrz. Obudowy wykonane ze stali są dekoracją samą w sobie (np. obudowy kaloryferów), podobnie poręcze, balustrady czy też różnego rodzaju półki i ścianki.

Uzyskanie takiego efektu nie byłoby możliwe, gdyby nie materiał, z którego produkowane są blachy perforowane. To nie tylko popularna stal, ale również aluminium, miedź czy brąz.

Perforacja blach Kielce – wykonujemy blachy typowe i na specjalne zamówienie – czyli blachy różnej grubości (do 6 mm) w wielu rozmiarach (najpopularniejszych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) ale nie tylko i z różnymi wzorami (otwory w kształcie kwadratowym, prostokątnym, okrągłym, trójkątnym, zestawy wielu motywów).

Marzysz o stworzeniu niepowtarzalnych mebli, których istotnym elementem będzie blacha perforowana ze wzorem, który sam wymyśliłeś? Skontaktuj się z nami – na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Blachy Perforowane Kielce. Perforacja blach Kielce