Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Opole. Perforacja blach Opole

Blacha perforowana zdobywa kolejne rynki. W ostatnich latach nie jest już kojarzona jedynie z przemysłem, rolnictwem, budownictwem czy przetwórstwem, ale w coraz większym stopniu z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Co ciekawe – w tej roli sprawdza się nie tylko w budynkach użyteczności publicznej czy w firmach, ale również, a może przede wszystkim – w mieszkaniach.

Efektowną, wielofunkcyjną i wygodną w eksploatacji blachę perforowaną możemy odnaleźć jako istotny element mebli, różnego rodzaju osłon, jako obudowę (kaloryferów, wanien). Blacha świetnie sprawdza się zarówno w salonie, jak i w kuchni czy w łazience.

Jeśli chcesz, żeby pomieszczenia reprezentacyjne w Twojej firmie prezentowały się niebanalnie i modnie – nie obawiaj się postawić właśnie na blachę perforowaną.

Gwarantujemy – jako producent z kilkudziesięcioletnim stażem – że blachy naszej produkcji spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Są to blachy ze stali (najpopularniejsze) ale również z modnego aluminium, miedzi czy brązu. A to również nie całe spectrum naszych możliwości, które każdorazowo dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Nasze produkty znajdziesz w całym kraju. Blacha perforowana Opole to (podobnie jak wszystkie inne) produkt najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami.

Wykonujemy różnego rodzaju zamówienia. Jeśli ma to być np. perforacja blach Opole, możecie Państwo liczyć na realizację nawet najbardziej różnorodnych projektów. Proponujemy blachy różnej grubości i w wielu rozmiarach – w tym: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm.

Produkowane przez nas blachy wyróżniają się wzornictwem (od otworów okrągłych i owalnych, przez prostokątne, kwadratowe i trójkątne, po motywy bardziej skomplikowane – w różnych układach – prostym i mijanym).

Nie jesteś pewien jaki wzór, materiał i rozmiar blachy wybrać? Skonsultuj się z nami. Zespół doświadczonych fachowców pomoże dobrać wszystkie parametry do konkretnej przestrzeni.

Blachy Perforowane Opole. Perforacja blach Opole