Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Ruda Śląska. Perforacja blach Ruda Śląska

Blachy perforowane to materiał znany od lat – zarówno w produkcji przemysłowej, w przetwórstwie, rolnictwie, jak i w budownictwie. Od pewnego czasu robią szczególną „karierę” w branży wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy producentem blach perforowanych od ponad pół wieku. Bazujemy na solidnych podstawach i doświadczeniu, stale też rozwijamy swój warsztat. Łączymy tradycję z innowacyjnością.

Nasze blachy cieszą się uznaniem klientów z całego kraju.

Działamy również na terenie województwa śląskiego. Blacha perforowana Ruda Śląska to produkt wielofunkcyjny – dzięki naszym blachom wykonanym z różnych materiałów (stali, miedzi, aluminium, brązu) możesz odmienić każde wnętrze.

Blachy perforowane sprawdzają się w mieszkaniach, siedzibach firm czy budynkach użyteczności publicznej. Są wygodne w eksploatacji, trwałe, jednocześnie elastyczne i plastyczne, co pozwala nadać im różny kształt.

Interesująco prezentują się meble wykonane z tego materiału, łączonego z innymi – np. tapicerką czy drewnem. Obudowy czy osłony wykonane z blachy perforowanej potrafią nie tylko skutecznie „ukryć” te elementy wystroju wnętrz, które nie są szczególnie estetyczne (np. kaloryfery) ale też wydobyć nowe możliwości z pozornie zwykłych sprzętów – choćby wanny.

Poręcze, różnego rodzaju półki i ścianki, sprawdzą się także w pomieszczeniach biurowych czy w salach konferencyjnych.

Perforacja blach Ruda Śląska w naszym wykonaniu to wiele możliwości – począwszy od profesjonalnego doradztwa po realizację projektów. Wykonujemy blachy różnej grubości (do 6 mm) w różnych wymiarach (m.in. 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i z wieloma wzorami.

Największym zainteresowaniem cieszą się otwory okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne. Nie brak również zamówień na blachy z otworami w kształcie trójkąta i bardziej skomplikowanymi motywami. Wykonujemy je w różnych kombinacjach i układach – prostym oraz mijanym.

Zapraszamy do współpracy!

Blachy Perforowane Ruda Śląska