Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Grudziądz. Perforacja blach Grudziądz

Firma SITONO powstała ponad pół wieku temu. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wykształcenie konkretnych wzorców, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Po takim czasie, możemy śmiało powiedzieć o sobie, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie perforowania blach. Znaleźć można nas także w Grudziądzu. Oprócz różnych tworzyw, oferujemy modele blach o standardowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie Klienta.

Blachy mają różną grubość, sięgającą nawet do 6 mm. Skupiamy się także na różnorodnym wzornictwie, tak, aby dopasować nasze produkty do każdego wnętrza, zarówno w firmie, jak i w zaciszu domowym. W naszej pracy staramy się łączyć nowoczesność z tradycją. Perforacja blach Grudziądz to kompleksowe usługi – nie tylko produkujemy blachy, ale również doradzamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować naszą produkcję do wielu pomysłów zamawiających. Nie boimy się wyzwań!

Blachy perforowane ciągle zdobywają nowe rynki. Korzysta z nich nie tylko przemył, budownictwo czy rolnictwo, ale również rozwijająca się coraz dynamiczniej branża wystroju wnętrz. Blachy perforowane prezentują się elegancko, a często również awangardowo, w każdym pomieszczeniu. Dzięki swoim właściwościom (trwałości i elastyczności) mogą stanowić niebanalny element konstrukcji (np. mebli, filtrów ochronnych i sit) albo wykończenia (obudowy – wanny, kaloryfera). Proponujemy także różnorodne wzory blach – m.in. otwory okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, ale również inne kształty, w układach prostych i mijanych. Cieszymy się zaufaniem Klientów z całego kraju i działamy zgodnie z normami europejskimi. Jeśli nadal nie jesteś pewny na jaką blachę się zdecydować skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

Nie zwlekaj, czekamy na Twoje zlecenie!

Blachy perforowane Grudziądz