Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Gdynia. Perforacja blach Gdynia

Blachy perforowane to jeden z popularniejszych materiałów znajdujących szerokie zastosowanie w różnych branżach – od przemysłu, przetwórstwa spożywczego, rolnictwa, budownictwa, po wystrój wnętrz.

W ostatnich latach staje się coraz popularniejszy przede wszystkim jako wielofunkcyjny materiał, dzięki któremu można z łatwością aranżować przestrzeń – zarówno prywatną, jak i publiczną.

Elementy wykonane z blachy perforowanej prezentują się doskonale np. w formie półek, obudowy różnych przedmiotów (np. kaloryferów), ścianek, jako poręcze, balustrady – w zależności od wzorów, komponować się mogą z dowolnie wybraną stylizacją każdego wnętrza.

Tak szerokie zastosowanie blach perforowanych nie byłoby możliwe bez ich cech gatunkowych – trwałości, odporności na działanie czynników zewnętrznych i elastyczności. Dzięki tym wszystkim czynnikom można (z pomocą różnych technik) kształtować blachy na wiele sposobów.

Nasza firma działa na rynku krajowym już pół wieku. W tym czasie zmieniały się technologie, materiały i mody. Teraz stanowią istotny element naszego doświadczenia. Nie poprzestajemy jednak nad tym i stale rozwijamy paletę naszych usług.

Dzięki temu nasza oferta cieszy się uznaniem klientów z całego kraju. Z powodzeniem funkcjonujemy również na rynku trójmiejskim. Perforacja blach Gdynia – w naszym wykonaniu – to twórcze połączenie tradycji z innowacją. Realizujemy zamówienia standardowe i całkowicie nietypowe.

Blacha perforowana Gdynia może być blachą z różnego rodzaju stali, aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów, które poddają się technice perforacji.

Oferujemy blachy w wielu wymiarach (najpopularniejszych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na specjalne zamówienie Klienta. Możemy wykonać blachy różnej grubości (nawet do 6 mm).

Nie mniej różnorodne są również wzory, które Państwu proponujemy. Bardzo dobrze prezentują się otwory kwadratowe, prostokątne, okrągłe i owalne (najczęściej wybierane) ale również coraz popularniejsze – trójkątne oraz skomplikowane układy wzorów, wykonywane w ujęciu prostym i mijanym.

Nie jesteś pewien, czy Twój projekt jest możliwy do wykonania? Możemy zagwarantować kompleksowe usługi – wykonawstwo i profesjonalne doradztwo. Czekamy na kontakt!

 Blachy Perforowane Gdynia. Perforacja blach Gdynia