Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Mińsk Mazowiecki. Perforacja blach Mińsk Mazowiecki

Blachy perforowane, choć produkowane od lat, z dnia na dzień zyskują na znaczeniu i popularności. Okazały się atrakcyjnym materiałem dla wielu projektantów, którzy docenili ich estetykę i plastyczność. Nasza firma jest obecna na rynku już od 60 lat. Dzięki temu możemy oferować produkty najwyższej jakości. Wszystko za sprawą długoletniego doświadczenia, ale również aktywnego podejścia do zmian w branży, ponieważ blachy perforowane to nie tylko branża budowlana czy szeroko pojęty przemysł.

Oprócz tego mogą znaleźć zastosowanie w rolnictwie czy aranżacji wnętrz. Jesteśmy przywiązani do tradycji, ale nie boimy się także współczesnych wynalazków, które często usprawniają naszą pracę. Jest to bardzo ważne, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości produktów jakie oferujemy przy cenach odpowiednich na każdą kieszeń. Perforacja blach Mińsk Mazowiecki to kompleks usług od produkcji po obsługę i doradztwo.

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Blachy wykonane są nie tylko z rozmaitych materiałów, takich jak brąz, aluminium i miedź, ale także w różnych wymiarach – oprócz standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm) proponujemy również inne – odpowiednie do konkretnych wymagań danego zamówienia. Blachy mogą mieć różną grubość (nawet do 6 mm). Nie można zapomnieć także o różnych formach i wzorach dopasowanych do wnętrza, nadających mu zupełnie nowego charakteru. Nasze blachy perforowane stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza – można z nich wykonać meble, balustrady, różnego rodzaju ścianki, obudowy czy poręcze. Blachy perforowane prezentują się elegancko, a często również nowocześnie, w każdym pomieszczeniu – czy będzie to mieszkanie, dom czy pomieszczenie biurowe. Działamy zgodnie z europejskimi normami i nie boimy się wyzwań!