Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Nowy Sącz. Perforacja blach Nowy Sącz

Blachy perforowane, choć produkowane od lat, z dnia na dzień zyskują na znaczeniu i popularności. Nie kojarzą się już wyłącznie z przemysłem, budownictwem i rolnictwem, ale także z aranżacją wnętrz. Nasza firma działa już od ponad pół wieku, dzięki czemu zyskaliśmy ogromny bagaż doświadczeń, który możemy wykorzystać w doskonaleniu naszej pracy. Dodatkowo, działamy aktywnie w kwestii podejścia do zmian w branży, która tak dynamicznie się rozwija. Łączymy tradycje z nowoczesnością. Perforacja blach Nowy Sącz to kompleks usług od produkcji po obsługę i doradztwo.

Działamy zgodnie z europejskimi normami i nie boimy się wyzwań. Blachy wykonane są nie tylko z rozmaitych materiałów, takich jak brąz, aluminium i miedź, ale także w różnych wymiarach – oprócz standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm) proponujemy również inne – odpowiednie do konkretnych wymagań danego zamówienia, do grubości nawet 6 mm. Nasze blachy perforowane stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza – można z nich wykonać meble, balustrady, różnego rodzaju ścianki, obudowy czy poręcze. Dzięki swojemu uniwersalizmowi nadadzą się zarówno do mieszkania, jak i biura lub siedziby firmy.

Interesująco prezentują się meble wykonane z tego materiału, łączonego z innymi – np. tapicerką czy drewnem. Zależy nam na najwyższej jakości produktów przy cenach odpowiednich na każdą kieszeń. Zapraszamy do współpracy!

Blachy perforowane Nowy Sącz