Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Legionowo. Perforacja blach Legionowo

Meble, barierki ochronne, poręcze, sita czy obudowy to tylko nieliczne z zastosowań blach perforowanych. Jest to bardzo plastyczny materiał, który z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Można go wykorzystać nie tylko w przemyśle budowlanym i rolnictwie, ale także jako element wystroju wnętrz. Perforacja blach Legionowo to oferta skierowana zarówno do Klientów indywidualnych jak i większych firm. Jesteśmy producentem najwyższej klasy blach perforowanych. Swoją pozycję na rynku budujemy konsekwentnie już od ponad pięćdziesięciu lat i ciągle się rozwijamy.

Jakie zamówienia wykonujemy? Nie boimy się żadnych wyzwań. Nowoczesne maszyny i materiały, z których produkujemy nasze blachy (stal nierdzewna, żaroodporna, kwasoodporna, aluminium, miedź oraz tworzywa sztuczne) pozwalają nam zmierzyć się z każdym zadaniem! Nasze blachy nadają się do różnych celów, dlatego proponujemy ich różną grubość, nawet do 6 mm. W katalogu wzorów zamawiający znajdą też całą paletę różnych motywów, co nie oznacza, że nie podejmiemy się realizacji projektów autorstwa samych Klientów. Produkujemy blachy w typowych rozmiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm i w innych (w zależności od potrzeb klienta).

Blacha perforowana od kilku lat odkrywana jest na nowo – oprócz typowych „zadań”, w których z powodzeniem sprawdza się od dziesięcioleci (w przemyśle, przetwórstwie, rolnictwie czy w budownictwie) znalazła swoje miejsce i to dosłownie – w nowoczesnych wnętrzach. Okazała się doskonałym materiałem, dzięki któremu można efektownie i niebanalnie aranżować przestrzeń. Kompleksowość, różnorodność i najwyższa jakość zgodna z normami europejskimi to kluczowe cechy naszej oferty.

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Blachy perforowane Legionowo