Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Chełm. Perforacja blach Chełm

Po ponad pół wieku doświadczenia jesteśmy przekonani, że o blachach perforowanych wiemy praktycznie wszystko. Nasz kapitał wiedzy gwarantuje wykorzystanie dopasowanych materiałów najwyższej jakości. Używamy między innymi blach miedzianych i aluminiowych.

Oprócz różnych tworzyw, oferujemy także klasyczne modele blach o standardowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie klientów. Blachy mają różną grubość, sięgającą nawet do 6 mm. Skupiamy się także na różnorodnym wzornictwie, tak, aby dopasować nasze produkty do każdego wnętrza, zarówno w firmie, jak i we własnych czterech ścianach. Blacha perforowana Chełm to połączenie tradycji z innowacyjnymi pomysłami. Naszą największą zaletą jest cały katalog usług, dotyczący w głównej mierze perforacji blach oraz doradztwa klientom. Nieustannie rozwijamy się w całym kraju i chcemy rozszerzać nasze możliwości. Dlatego też działamy zgodnie z normami europejskimi. Blachy perforowane to jednak nie tylko świetny element wystroju wnętrz. Sprawdzi się także jako element bazowy, na podstawie którego zbudujemy przestrzeń.

Odpowiadamy na wiele różnych potrzeb naszych klientów – zawsze stawiamy na jakość. Warto dodać, że przez wiele lat działalności nasza firma SITONO nie ograniczała się wyłącznie do branży budownictwa i przemysłu, ale wspierała różne branże takie jak na przykład rolnictwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko osoby indywidualne, ale także firmy i większe podmioty. Każdemu doradzimy najlepsze rozwiązanie! Cenimy przede wszystkim pamięć do tradycji, najwyższą jakość w cenie odpowiedniej dla każdej kieszeni. Dodatkowo interesujemy się nowościami technologicznymi, które często bardzo usprawniają pracę przy – chociażby – perforowaniu blach, dzięki czemu możemy dostosować każde z zamówień do danego klienta. Skontaktuj się z nami już teraz!