Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Ełk. Perforacja blach Ełk

Blachy perforowane coraz szybciej zdobywają nowe rynki. Do przemysłu, rolnictwa i budownictwa w ostatnim czasie śmiało możemy dodać także nową branżę, mianowicie – wyposażenie wnętrz. Zwracamy się z naszą ofertą nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych. Wynika to z faktu, że blachy są materiałem uniwersalnym.

Produkuje się z nich już nie tylko części do różnego rodzaju maszyn, filtry ochronne, sita, ale również: meble, obudowy, balustrady, poręcze i inne przedmioty, dzięki którym można odmienić wystrój każdego pomieszczenia. Jako, iż działamy na rynku krajowym już 60 lat, zebraliśmy niemałe doświadczenie w produkcji. Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas skupiamy się na najwyższej jakości, do której docieramy przy użyciu najlepszych materiałów. Stawiamy na elegancję, ale także solidne wykonanie. Można u nas znaleźć blachy o klasycznych wymiarach, ale nie zamykamy się wyłącznie na nie. Możemy dopasować kształt blach, z otworami w najpopularniejszych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym, ich grubość, nawet do 6 mm a także wzór o skomplikowanych motywach, będących wisienką na torcie. Blacha perforowana Ełk może być także wykonywana z różnych materiałów. Najczęściej są to: stal (nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) aluminium, brąz i miedź.

Od lat pracujemy na zaufanie naszych klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju. Dodatkowo zapewniamy, że działamy według europejskich norm. Nie obawiaj się wykorzystania blach w swojej firmie i pomieszczeniach we własnym domu. Z dnia na dzień staje się to coraz popularniejsze. Jeśli masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać lub po prostu nie wiesz jaki produkt z oferty wybrać – skontaktuj się z nami od razu.