Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Jaworzno. Perforacja blach Jaworzno

Blachy perforowane są jednym z najważniejszych produktów w nowoczesnym budownictwie. Wiemy o tym, ponieważ na rynku działamy aktywnie już od ponad pół wieku. Z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Działamy zgodnie z najlepszymi normami europejskimi. Cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Blacha perforowana Jaworzno jest materiałem, z którego z powodzeniem można wykonać różne elementy wyposażenia wnętrz – meble, osłony, zabudowy, poręcze, ścianki, półki itp. Kluczem do estetycznego sukcesu są wzory perforacyjne. Wykonujemy zarówno popularne wycięcia – okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, jak również nietypowe motywy, w układach: prostym i mijanym. Stosowana przez nas technologia pozwala zachować różne marginesy, dzięki czemu możemy realizować skomplikowane projekty plastyczne.

Blachy wykonujemy – przykładowo – ze stali nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej, aluminium, miedzi, brązu i innych, podobnych materiałów. Nasze blachy perforowane zdobią zarówno salony, łazienki, kuchnie, jak również hole, biura, sale konferencyjne i korytarze. Pozornie są wyłącznie detalem, który tworzy jednak zupełnie nowe oblicze danego wnętrza. Szeroka gama zastosowań, trwałość, odporność na uszkodzenia i walory estetyczne – to wszystko przemawia na korzyść blach perforowanych, które z pewnością będą się nadal cieszyły dużym zainteresowaniem designerów i użytkowników. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Wykonujemy blachy w typowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i w innych – zgodnie z życzeniem każdego Klienta. Jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie zyskało całkiem nowy wymiar estetyczny – skontaktuj się z nami, a nasi doradcy wybiorą blachy idealne dla Ciebie!

Blachy perforowane Jaworzno