Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Wałbrzych. Perforacja blach Wałbrzych

W tej branży jesteśmy aktywni od ponad pół wieku. To wystarczający czas, żeby poznać właściwości i zarazem możliwości takiego materiału, jakim jest blacha perforowana. Szczególnie w ostatnich latach blachy tego rodzaju zyskały na atrakcyjności.

Od dawna używane były w różnych branżach: w przemyśle, przetwórstwie, rolnictwie i budownictwie. Kto wie czy dziś blachy perforowane nie są znane jednak przede wszystkim z funkcji, jakie spełniają w nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Blacha perforowana dzięki trwałości, odporności i elastyczności stała się jednym z ulubionych materiałów współczesnych designerów.

Nasze blachy wyróżniają się jakością (potwierdzoną licznymi certyfikatami) i różnorodnością (nie tylko we wzornictwie).

Najważniejsze jest jednak dla nas zaufanie Klientów. Od lat oferujemy swoje produkty i usługi na terenie całego kraju.

Jesteśmy obecni m.in. na terenie byłego województwa wałbrzyskiego. Blacha perforowana Wałbrzych, jaką dziś Państwu oferujemy to produkt wielofunkcyjny, nadający się zarówno do budynków prywatnych, jak i firmowych.

Meble wykonane z blachy perforowanej, a także różne elementy wyposażenia wnętrz, takie jak np. poręcze, obudowy (wanny, kaloryfera) ścianki, półki, nadadzą każdemu wnętrzu nowoczesnego, modnego, prawdziwie designerskiego charakteru.

Produkujemy blachy z różnych materiałów – stali, miedzi, brązu, aluminium i innych (na życzenie klienta) o ile nadają się do wykonania wzorów perforacyjnych.

Proponujemy nacięcia w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym i trójkątnym, a także bardziej skomplikowane motywy – w układzie prostym i mijanym.

Perforacja blach Wałbrzych w naszym wykonaniu to usługa kompleksowa i zawsze zgodna z indywidualnymi cechami każdego przedstawionego nam projektu.

Wykonujemy blachy w wymiarach standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na specjalne zamówienie. Proponujemy też blachy różnej grubości.

Zapraszamy do kontaktu!

Blachy Perforowane Wałbrzych. Perforacja blach Wałbrzych